Kursy/Szkolenia

[vc_row][vc_column][vc_tta_tabs color=”sky” active_section=”1″][vc_tta_section title=”Kursy motorowodne” tab_id=”1458906229919-aa2b3741-c15b”][vc_wp_text title=”3-dniowy KURS MOTOROWODNY”]

3-dniowy KURS MOTOROWODNY : 550 zł * cena nie obejmuje egzaminu

  • Każdy uczestnik kursu dostaje 20% zniżkę na wynajem rekreacyjnego sprzętu wodnego w naszej wypożyczalni !!!

 

Czas trwania szkolenia:

  • Kursy na patent sternika motorowodnego realizujemy w trybie indywidualnym. Program szkolenia obejmuje szkolenie praktyczne i teoretyczne, a jego czas trwania uzależniony jest od zaangażowania kursantów oraz warunków pogodowych. Pełne szkolenie z egzaminem potrwa maksymalnie 4 dni.

 

Terminy:

  • Aby ustalić termin oraz detale zapraszamy do działu kontakt. Egzaminy odbywają się co tydzień od początku kwietnia do końca października. Jesteśmy podmiotem upoważnionym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki do samodzielnego przeprowadzania egzaminów na stopnie żeglarskie i motorowodne.

 

Uprawnienia:

  • 1. Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych (bez ograniczeń!) 2. Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

 

Wymagania do uzyskania stopnia Sternika Motorowodnego

  • 1. Ukończenie 14 lat, 2. Zdanie egzaminu na stopień Sternika Motorowodnego.

 

Cena szkolenia zawiera:

  • Praktyczne i teoretyczne szkolenie na stopień Sternika Motorowodnego

 

Cena szkolenia nie zawiera:

  • Wyżywienie, nocleg, dojazd Opłata egzaminacyjna (250 zł lub 50% zniżki dla młodzieży uczącej się)

 

Co zabrać na szkolenie?

  • Ponieważ nie jesteśmy w stanie przewidzieć pogody należy zabrać ze sobą odzież zarówno na upał jak i ulewę. Szkolenie praktyczne realizujemy bowiem niezależnie od warunków atmosferycznych (prócz pogody sztormowej). Naturalnie jeśli jest strasznie zimno i nieprzyjemnie to staramy się planować w tym czasie zajęcia teoretyczne.

 

Aby zostać dopuszczonym do egzaminu należy dostarczyć:

  • Zgodę rodziców  (w wypadku osób niepełnoletnich) – Legitymację szkolną (w celu uzyskania zniżki) – Dokument potwierdzający tożsamość

[/vc_wp_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kursy żeglarskie” tab_id=”1458906230062-3b2a9c51-a91b”][vc_wp_text]

Tygodniowe rejsy szkoleniowe 2016 – 7 dni

szkolenia_kursy__zeglarskie_3Kurs tygodniowy to idealna propozycja dla osób zapracowanych, które nie mogą pozwolić sobie na odbycie pełnego, dwutygodniowego szkolenia. Szkolenia żeglarskie zakończone egzaminem państwowym na patent Żeglarza Jachtowego PZŻ oraz ISSA.

 
 

szczegóły  [/vc_wp_text][vc_wp_text]

Obozy żeglarskie dla dorosłych 2016 – 14 dni

Zapraszamy na obozy żeglarskie dla osób pełnoletnich. Podczas obozu zdobędziesz obszerną wiedzę żeglarską, odwiedzisz najciekawsze porty na Mazurach, a przede wszystkim będziesz się niesamowicie bawić! Rejsy 14-dniowe są nie tylko szkoleniem żeglarskim, a też doskonałą opcją na poznanie uroków Mazur oraz nawiązanie nowych znajomości.
 
 

szczegóły  [/vc_wp_text][vc_wp_text]

Rejsy doszkalające dla dorosłych 2016 – 7 dni

Zdobyłeś patent żeglarski ale brak Ci doświadczenia? Skorzystaj z oferty tygodniowych rejsów doszkalających dla osób pełnoletnich. Szkolimy się pod okiem doświadczonych sterników na komfortowych jachtach Fortuna 29. Rejsy towarzyszą naszym 14-dniowym obozom żeglarskim, gwarantując dzięki temu niesamowitą atmosferę.
 

szczegóły

[/vc_wp_text][vc_wp_text]

Szkolenia i kursy indywidualne

Nie masz czasu na obóz a chciałbyś się wyszkolić? Kursy żeglarskie i szkolenia indywidualne to idealna propozycja dla Ciebie! Dostosowujemy program szkolenia do Twojego czasu i umiejętności. Wszystkie nasze kursy żeglarskie kończą się egzaminem na patent żeglarza jachtowego.
 
 

szczegóły [/vc_wp_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Dokumenty do pobrania” tab_id=”1458938751081-8dbca7e2-2868″][vc_wp_text]

pdf-iconzgoda rodziców pdf-iconprogram szkolenia

[/vc_wp_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row]